| Vieru_Nicusor_1990 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce apare John Kramer in saw de mai multe ori desi el e mort? Iar omul cu vocea groasa, adica papusa aia este altcineva care-l ajuta pe jigsaw sau detectivul Hoffman? dau funda.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

El moare in episondul 3 sau 4, nu mai stiu bine, dar mai da secvente cu el pentru ca a avut un plan genial si tot ce s-a intamplat, a fost in mare parte planuit de el! Papusa aia, adica vocea groasa este inregistrata de Hoffman, prin episodul 6, politia incearca din inregistrarea aia care le apare tuturor inainte sa moara si le spune bla bla bla sa vada cine e cu adevarat, sa descifreze vocea sa vada cine e big grin
Oricum, eu sunt fan Saw si sper sa apara 8 :X happy

3 răspunsuri:
| RosyInferno a răspuns:

El apare, deoarece toata povestea inca se concentreaza pe el. Chiar daca el a murit, si-a facut. daca vrei sa-i numesti, niste ucenici care-i duc mai departe "ritualul". Acum. nu stiu cum privesti tu filmul, dar toate acele sadisme si blabla-uri de pe acolo sunt facute cu un rost si sunt benefice oamenilor care au trecut prin asta (personajelor respective) si care. ma rog, au supravietuit. Te-am cam zapacit, nu?laughing

| Rozipan a răspuns:

Uite-te la toate partile ca sa intelegi.