| Jony123 a întrebat:

As vrea sa stiu toate filmele in care a jucat Jason Statham.

8 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Ai aici link-ul si un pic mai jos apar filmele in care a jucat.
http://www.cinemagia.ro/actori/jason-statham-547/ :)

| Anonym111 a răspuns:

Blitz,Gnomeo and Juliet,The mechanic,The Expendablesm, 13, Crank: High Voltage, Transporter 3, Death Race,The Bank Job,War,In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale,Crank,Chaos,The Pink Panther,Chaos,Revolver,London, Transporter 2, Cellular,Collateral,The Italian Job,The Transporter,Mean Machine,The One,Ghosts of Mars,Turn It Up, Snatch., Lock, Stock and Two Smoking Barrels. Vizionare Placuta:*

| LoliQ a răspuns:

Expendables, The (2010) as Lee Christmas
Crank 2: High Voltage (2009) as Chev Chelios
Bank Job, The (2008) as Terry
Death Race (2008) as?
Transporter 3 (2008) as Frank Martin
War (2007) as Jack Crawford
Crank (2006) as Chev
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2006) as Farmer Daimon
London (2005) as Bateman
Revolver (2005) as Jake Green
Transporter 2 (2005) as Frank Martin
Cellular (2004) as Greer
Italian Job, The (2003) as Handsome Rob
Transporter, The (2002) as Frank Martin
John Carpenter's Ghosts of Mars (2001) as Jericho Butler
Mean Machine (2001) as Monk
One, The (2001) as Funsch
Turn It Up (2000) as Mr. B
Snatch (1999) ca Turkish
Lock, Stock And Two Smoking Barrels (1998) ca Bacon

Răspuns utilizator avertizat
| Jony123 explică:

Merci pentru raspunsuri tuturor...