| Sperantza a întrebat:

As vrea sa stiu totusi cu cine va ramine pina la urma Aurora din telenovela,, Aurora"imi place ft mult acest film serial insa nu gasesc nicaeri povestea filmului cu tot cu sfirsit, as vrea sa cunosc mai multe detalii fiindca nu am timp mereu sa-l privesc! ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| HypnoticPoison a răspuns:

Aurora va fi cu Lorenzo timp de 4 ani cei 2 avand si o fetita. Dupa o luna de la nasterea fetitei Aurora moare in urma unui accident.Dorinta ei pe patul de moarte este ca inima sa ii fie donata unei persoane care are nevoie. Cea care primeste inima Aurorei este Sonia Smith (nu mai stiu cum se numeste in film). Aceasta si Lorenzo se indragostesc pana la urma (Lorenzo cu greu) urmand sa o creasca impreuna pe fiica Aurorei si a lui Lorezno(Aurorita-In finalul telenovelei apare Aurora ca fiind Aurorita). Blanca ramane cu Cesar,Martin cu Vicky, Natalia cu Gustavo, Vanesa cu Fedrico si Ines cu Roque. Rlizabeth se dovedeste a fi mama lui Cesar care in final moare pentru a-l salva pe Cesar deoarece Ernesto vroia sa il impuste.
Cam asta e pe scurt. Sper ca ai inteles cevalaughing. Daca doresti sa ma intrebi ceva trimite-mi mesaj deoarece stiu cam tot de telenovela pentru ca am fost fermecata de ea de la inceput, nu pierdeam nici o sec din film :*