| annyalexa a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp si vreau sa aflu titlul filmului pentru ca nu mai stiu cum se numeste. laughing Era un film cu zombie. Povestea filmului pe scurt suna cam asa: o gasca de tineri se duc sa-si petreaca vacanta intr-un orasel cam pustiu si ciudat si cand ajung isi dau seama ca orasul este plin de zombie si trec prin tot felul de aventuri, reusind sa scape cu greu de acolo. laughing Speeer ca ma poate ajuta cineva! big grin

5 răspunsuri:
| natearchibald a răspuns:

Toate filmele cu zombie se potrivesc descrierii tale. Puteai sa fii mai explicita putin.

| annyalexa explică:

Nu este Zombieland. Nu avea in titlu' cuvantul "zmobie" laughing asta stiu clarbig grin Mai explicita de atat nu pot fi pentru ca l'am vazut acum vreo 2-3 ani si nu-mi amintesc prea multe detalii din pacate.
Merci oricum pentru incercari. happy

| HighOnMeth a răspuns:

Sigur este Zombieland.
Uite trailer: http://www.youtube.com/watch?v=071KqJu7WVo

| sTaRRw00w a răspuns:

Buna, chiar nu stiu despre acest film.