| Iulik32 a întrebat:

Cui ii place telenovela Aurora si de ce?

Răspuns Câştigător
| clau25 a răspuns:

Este o telenovela minunata. imi place foarte mult. are ca suport o poveste de viata foarte dura si plina de minciuni. aurora unul din personajele principale sufera foarte mult. mie imi place pentru ca spune foarte multe si arata cum este viata si este una din cele mai bune telenovele pe care le-am vazut. tie iti place aceasta telenovela si de ce?

4 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Mie imi plc deoarece nu a mai fost alta telenovela la fl. gen SF

| AnYtZzA a răspuns:

Sh mie imi placee...; x

| Iulik32 explică:

Pai mie imi place pentru ca e incredibila in ce lume de minciuni poate trai ea si cum suporta totul si de asemenea pentru ca arata dragostea exact cum este ea cu bune dar mai ales cu relesad.

| Anna_6497 a răspuns:

Mie imi place foarte mult
Deoarece este o telenovela foarte interesanta si placuta in acelasi timp