| SporeBox a întrebat:

As vrea sa ma uit la niste filme horror dar nu stiu ce filme ar fi faine. Imi spuneti voi niste filme horror bune? As vrea sa vad un film horror dar nu foarte horror, adica sa ma sperii dar nu foarte tare si unul mai putin horror.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păpușa Anabelle 1 și 2

| Quassaar a răspuns:

Il privești pe Dragnea și îți satisfaci pofta de filme horror. Dacă mai deschide și gura, meniul este completlaughing)

| elcosmin a răspuns:

Train to busan

| SporeBox explică (pentru elcosmin):

Multumesc! Dar poti sa imi spui daca e cu monstri sau doar omoruri? Ca m-am mai uitat la un film horror si era cu omoruri si nu m-am speriat deloc. Ma uitam la el ca la desenele animate.

| elcosmin a răspuns (pentru SporeBox):

Este cu zombie

| SporeBox explică (pentru elcosmin):

Multumesc!

| Mariu0699 a răspuns:

Daca cauti unul care sa nu fie nici prea horror, iti recomand "Man in the dark", bineinteles nu iti voi spune nimic despre film ca sa nu stric, dar pot sa zic ca mi s-a parut horror-ul cel mai fain fiindca nu sunt aiureli cu demoni, monstri, vrajitori ca in toate filmele horror. Sincer mi s-a parut cel mai fain si ti-l recomand si tie, sigur iti va placea.
Filmul este din 2016 scris de Fede Álvarez.
Din pacate e singurul pe care il stiu "mai putin horror".
Sper ca esti multumit, vizionare placuta?♥️

| SporeBox explică (pentru Mariu0699):

Multumesc! Dar o sa ma sperii putin nu? M-am mai uitatla un film horror tot asa cu omoruri si nu ma speria deloc. Ma uitam la el ca la desenele animate.

| Mariu0699 a răspuns (pentru SporeBox):

Asta depinde de tine, gen de la filmele horror te piti speria atunci cand iese "ala" dintr-o data si apare un sunet mai tare. E cu omoruri, ca in toate filmele horror, dar ca pe mine m-a putin captivat si m-a facut sa mi se para interesant. Tu uita-te la toate pe care ti le-am spus noi aici si vezi care e mai bun.
Numai nu te uita la dragnea cum a zis Quassaar, nu e frumos ca horror laughing
Vizionare placuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru SporeBox):

Asta depinde de tine, gen de la filmele horror te poti speria atunci cand iese "ala" dintr-o data si apare un sunet mai tare. E cu omoruri, ca in toate filmele horror, dar ca pe mine m-a putin captivat si m-a facut sa mi se para interesant. Tu uita-te la toate pe care ti le-am spus noi aici si vezi care e mai bun.
Numai nu te uita la dragnea cum a zis Quassaar, nu e frumos ca horror laughing
Vizionare placuta

| SporeBox explică (pentru Mariu0699):

Multumesc! O sa vad care merita funda.