| sk8er a întrebat:

As vrea si eu animeuri la care sa ma uit, as prefera comedie, iar animeurile sa fie desenate frumos (ec: vampire knight, etc). Exemple?

Răspuns Câştigător
| さゆり a răspuns:

Pai, un anime cu grafica buna si cat-de-cat amuzant ar fi Bleach sau Naruto, dar cred ca deja te-ai saturat de ele, asa ca iti propun altele, cum ar fi:
Baka to Test to Shokanju(il gasesti in rom pe anime.kage.ro), Zero no Tsukaima(in rom pe anime-nolimit.ro), K-ON!, Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Kaichow wa Maid-sama(in rom pe desene-animate.rascuplans.ro), Toradora, Kami nomi zo Shiru Sekai sau (numele in eng):The World God Only Knows(in rom pe anime.kage.ro), Durarara, Full Metal Panic!(tot pe anime. kage), Ouran High School Host Club, Shugo Chara!, xxxHolic(pe anime.kage.ro).
Cam pe astea le stiu ca sunt amuzante si au comedie, dar daca vrei sa razi cu multa pofta ar trebui sa te uiti mai intai la Baka to Test, si nu cred te te vei mai dezlipi de el. ^_^
Ja ne!winking

2 răspunsuri:
| Hohenheim a răspuns:

Iti recomand Full Metal Alchemist Brotherhoog. Cel mai tare anime ever.

| Hohenheim a răspuns:

Brotherhood*