| Stella11 a întrebat:

Imi puteti zice si mie niste filme coreene? Eu am vazut Boys over Flowers,City Hunter si cateva filme coreene dar nu prea mi le mai amintesc. Daca nu stiti filme coreene. puteti sa imi dati animeuri :X eu as prefera de dragoste love struck, comedie, magie (daca vreti).:X si. ei fine. daca vreti puteti cu VAMPIRI dar va asigur ca am vazut multe cu Vampiri, cum ar fi. : Vampire Knight,Kanon, Vampire Yuuky ( sau cum se scrie )

Va multumesc (anticipat) laughing :X

Răspuns Câştigător
| WhiteSoul a răspuns:

Buna,stiu eu cateva seriale coreene:
Playfull kiss, Snow Queen,Mary stayed out all night,Love Rain,tentatia ingerului, Baiat rau, Curtezana,Gumiho iubita mea vulpita,Miss Ripley, Dream High, Pasarea spin,Printesa Procuror,Promisiunea,Protejeaza-l pe sef,Te iubesc la infinit, The Musical, Vampirul Procuror, You're Beautiful, Beethoven Virus... Fundita?happy

5 răspunsuri:
| WhiteSoul a răspuns:

Uite am si niste anime pentru tinehappy: Air, Clannad, Kanon 2006, itazura na kiss,Kilari Revolution,kamichama karin,Dn angel,kaichou wa maid-sama,Rosario vampire, chobits, Naruto, kaleido star, 11 eyes,Angel Beats,Nana,Lovely Complex,Shugo Chara,Bokura ga Ita,ouran highschool host club,Clannad After Story,Code Geass,Death Note,Fruits Basket,Fortune Arterial,Gakuen Alice,Ghost in the Shell: Stand Alone Complex,Hakushaku to Yousei,tokyo mew mew,Kaze No Stigma,Kimi Ga Nozomu Eien - Rumbling Hearts,Kimi ni Todoke,Munto, Nodame Cantabile Finale, Pretear: The New Legend of Snow White, Pretear, Sailor Moon... Sper ca te-am ajutat si de data asta...

| Stella11 explică (pentru WhiteSoul):

Scuze, poate trebuia sa iti dau tie funda, dar. scuz. trebuia sa raspunzi mai inainte sad

| WhiteSoul a răspuns (pentru Stella11):

Nu-i nimic ....nu vroiam decat sa te ajut... oricum mi-ai dat o fundita. Sunt noua pe TPUhappywinking

| calator a răspuns:

Ce ai spune sa intri pe filme online si sa cauti acolo unul baieti de bani gata sau de ce nu si unul indian veer sper sa-ti placa poate, stie cineva unde se poate invata limba coreeana?

| AndraBlue a răspuns:

Wow, Steli. :* Chiar iti plac filmele coreene. [P.S sunt denisa]