| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un serial coreean f frumos..Am vazut Bad guy,Shark( a fost un serial extraordinar de bun ),city hunter,boys over flowers,playful kiss,personal taste,heartstrings,the secret garden,koizora(japonez), 49 days,giuvaierul palatului,furtuna la palat,secretele de la palat,printul jumong,regele de fier kim suro,dong yi,the sun and the moon, king 2 hearts,gu family book,you're beautiful,k pop extreme survival,sungkyunkwan scandal,fashion king,devil beside you,ice girl, when a man loves..Am incercat sa ma uit si la Princess hours dar e prea plictisitor.m-am chinuit sa vad 12 ep si nu mai reusesc sa continui..deci daca se poate un serial mai interesant( actiune, drama si dragoste ) cum a fost Shark sau city hunter.cryingAm enumerat tot ce am vazut ca sa va dati seama genul meu ..City hunter e serialul meu pref happy

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Recomand "I Miss You" e genial si seamana cu City Hunter. happy

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Te-as ruga sa revii si cu o parere. Vizionare placutahappy

| Fiction a răspuns:

Printesa procuror happy

| TudyCFR a răspuns:

PFF ai vazut o multime nu stiu daca ar mai fi ceva ce poti sa vezi cauta dar nu cred ca mai gasesti ceva...