| S3S3an a întrebat:

As vrea toate anime-urile gen romance, comedy pe care le stiti plus o mica descriere si daca merita de vazut?

1 răspuns:
| Misaky09 a răspuns:

Kaicho maid sama
Cred ca stii despre ce e, dar o sa ti-l descriu
Misaki este o fata care lucreaza din greu pentru as putea ajuta familia. Este presedintele scolii unde invata din greu iar treaba e ca uraste baietii. Fiindca are un orar cam dificil nu poate lucra in multe locuri, astfel a gasit o slujba party time. Deci munceste la o cafenea unde isi trateaza clientii ca pe niste stapanii. Intr-o zi un coleg gaseste localul, si de aici incepe toata distractia.

Deci merita vazut!