| MariusTe54321 a întrebat:

As vrea un film in care sa gasesc muzica de genul asta:https://www.youtube.com/watch?v=p-ORlc2b4-0. Nu prea conteaza ce film e, numai ca nu as vrea satanic sau horror (preferabil animat deoarece se poate uita si sora mea). Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| PowerOfReich a răspuns:

Dar cauta mai multe animatii facute de Tim Burton si sigur o sa-ti placa

4 răspunsuri:
| PowerOfReich a răspuns:

CORALINE, regizat de Tim Burton. E un film animat genial.

| MariusTe54321 explică (pentru PowerOfReich):

Mi-am pus filmul. Dupa ce ma uit decid daca primesti fundita smug

| PowerOfReich a răspuns (pentru MariusTe54321):

Oricum, sper ca ti-a placut. big grin

| MariusTe54321 explică (pentru PowerOfReich):

CORALINE nu mi-a placut asa de mult dar celelalte filme de Tim Burton da. Ai fundita smug