| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

as vrea s-a ma apuc de youtube mai exact Agar.io si nu stiu ce muzica sa pun pe funtal ma intrebam daca am voie asta:https://www.youtube.com/watch?v=f7cRU1hj5VI. Sau poate imi dati voi alte sugestii dar sa nu iau copyright.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Are si youtube'ul o functie acolo, cand dai upload, unde poti sa selectezi piese pentru clipul tau daca vrei muzica. Dar nu sunt cine stie ce.
Sau ia si tu o melodie mai necunoscuta..nu stiu ce sa-ti zic.
Sau faci altfel: cauti o melodie si'i dai pitch, ori mai sus, ori mai jos. Ca se detecteaza automat daca piesa nu'ti apartine. Iar daca'i modifici tonalitatea, as zice ca scapihappy Succes la agar.io happy X e nickul meu