| RAY a întrebat:

As vrea va rog ca sa scrieti cum intelegeti voi ceva dintr-un documentar mai bine, cum sa fie acel documentar?

2 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

In primul rand, tema documentarului trebuie sa-ti placa, sa te atraga, nu sa-ti para plictisitor. Trebiue sa fii atent la televizor, nu sa te uiti in alta parte.
Deci, atentia e cheia succesului.happy
Funda?

| BaloonaasheeDeeSapuun a răspuns:

Mie imi plac documentarele, care au o tema bine stabilita si cu argumente puternice. Sa nu se repete aceeasi idee si sa fie o tema interesanta. Asta ma atrage pe mine cum ar fi - Triunghiul Bermudelor, documentare despre animale, zeii egiptului, mitologia Greciei, chestii d`astea de mister.