| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie de ce programul Disney Channel este acum in engleza? Era in romana!

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Cateodata au fost si in rusa, deci nu te speria. O sa-l rezolve in cateva ore, dar cateodata poate tine si o zi, doua.

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Lasa ca e bine si in engleza.
Mai invata romanii engleza.

| DeNyyy a răspuns:

Poate e ceva temporar stay linistita totul cred ca se va rezolva

| A_5617 a răspuns:

E in romanastraight face

| andreyutzzu3 a răspuns:

Din cate stiu eu e in romana, poate tu ai altceva

| TraficantaDePufuletzi explică:

De ce nu ma credeti? Macar nu mai radeti de mine! Adica nu mai raspundeti la intrebare! Va jur acum este in engleza!

| meliomeli a răspuns:

Pt. nu stiu s-a schimbat de la canal

| meliomeli a răspuns:

Pt. nu stiu s-a schimbat de la canal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti dusa?! Cum sa fie in engleza?! rolling on the floor laughing