| Ilovebubblegum a întrebat:

Astazi s-a terminat Nini. A fost frumos cat a durat srialul, nup? happy

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Cred ca o sa mor >.>
Vreau sa mai fie
Am auzit ca s-ar putea sa mai fie dar nu stiu

15 răspunsuri:
| SkuLLs123 a răspuns:

Dap

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Off ce bine.scapam de intrebari despre ea pe TPU

| smaranditza a răspuns:

Simpatic!
am vazut si eu sfarsitul, cu fata mea de 8 ani!

| Ilovebubblegum explică:

Durat*

| ΔH a răspuns:

Doamne-ajuta. Sper ca acum nu voi mai vede intrebari despre filmul asta tampit.

| GeO_3519 a răspuns:

A fost frumos serialul nini chiar mi-a placuthappypacatcrying((((
fundita?big grin

| Andreea_7940 a răspuns:

38-39 minute...

| ღAღdღaღ a răspuns:

=`.Doamneee! Mi-ai ascultat rugaciunileee!
=`. Insfarsit, am scapat de cel mai tampit serial!
=`.O prostie! O idiotenie!
=`.Cel mai naspa seriallll!
=`. Finish!:X

| OFataDulcica a răspuns:

Da f frumos dar totusi in program zice ca mai sunt episoade:O.am vazut finalul...f emotionant

| alexshobyx a răspuns:

L-am urat din tot sufletul, mai ales pe cu.rva care o dubla pe "nini"

| copac00 a răspuns:

Se poate sa mai fie nini eu nu am pierdut nici un episod si citesc foarte multe stiri si9 alte alea pe acolo de florencia bertotti iar munoz paula sartor gigi bonaffino si alti actori din filmul nini

| DoraTheExplorer a răspuns:

Da, Nini a fost un serial frumos.
Dar nu inteleg de ce le place oamenilor sa se dea in spectacol in halul acesta? Voi chiar credeti ca este foarte interesant sa spuneti ca a fost o tampenie? Ca a fost oribil? Daca chiar nu v-a placut de ce trebuie sa si postati? Aaaa, ca sa vada lumea ce super cool sunteti, nu?

| DoraTheExplorer a răspuns:

Da, Nini a fost un serial frumos!
Dar nu inteleg de ce le place oamenilor sa se dea in spectacol in halul acesta? De ce e nevoie sa spuna ca serialul a fost o tampenie sau ca a fost oribil? Sa fie "extrem" de bucurosi ca dispar intrebarile despre ea( de parca sunt afectati in vreun fel de acestea). Voi chiar credeti ca sunteti super cool daca spuneti asta?

| alexshobyx a răspuns:

@doratheexplorer, cel care a pus respectiva intrebare ne-a intrebat daca a fost frumos cat a durat, iar eu mi-am spus parerea...sau ar fi trebuit sa lingusesc acel user( dealtfel, cum faci tu in raspunsul tau ) pentru o amarata de funda? Deci ai un "stupid". Bafta la mai multewinking

| Selena2008 a răspuns:

Eu
cred ca o sa mai fie Nini daca nu o sa mor ca imi place serialu la nebunie!