| Sayuri a întrebat:

Ati prefera sa vedeti un anime sau un serial?

Răspuns Câştigător
| crocky a răspuns:

Anime..pentru ca efectele si miscarile sunt mult mai bine facute decat intr-un serial cu personaje reale big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefer un serial

| Niiiicu a răspuns:

Anime nu, serial da dar nu am timp de filme

| Yukii987 a răspuns:

Dar dc nu amandoua? Eu acasa ma uit la anime, la scoala pe telefon ma uit la seriale (in orele mai plictisitoare gen desen, muzica, sport, religie, din astea mai neimportante), acu depinde cum bate vantu daca esti la zi cu un anumit serial trebuie sa astepti pana iese episod si dureaza asa intre timp ma mai uit si la anime, sau invers depinde de situatie.

| RazaDS a răspuns:

Anime:) Sunt Otaku 4 ever cum s-ar zice. Daca vr un anime calumea uita-te la Code Geass, Gintama, One Piece, Bleach (care mi-a placut cel mai mult), Shiki. www.anime.kage.ro
Acolo sunt o gramada si ai de unde alege. Singura problema la site-ul lor e ca nu au anime-uri de astea mai "violente"

| Vyktorica a răspuns:

Ma uit la ambele, astept episoade la anime acum, la seriale nu prea am timp dar imi fac daca chiar vreau sa ma uit.

| Mil3yOanna a răspuns:

Un anime smug