| awAkexD_4879 a întrebat:

Ati putea sa'mi spuneti si mie niste filme de comedie/aventura sau actiune care sa merite sa fie vazute? Funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The a-team
Killers
Loosers
Red (un film cu Bruce Willis si Morgan Freeman)
The tourist
Fast Five
The green hornet
Vantage Point
Takers
Bad Boys 1 si 2
Thor
Hancock
The Mummy Returns ( sunt 3 episoade)
S.W.A.T
Big Mommas: Like Father, Like Son
Superhero movie

2 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Inafara de American Pie, Eurotrip, Friday (care sunt epice), ai putea sa incerci sa vizionezi niste seriale de la CWnetwork, filme ca Rockstar (2001) sau cauta liste cu cele mai grozave filme ale secolului 21 (http://www.kuabay.com/the-100-greatest-movies-of-the-21st-century/).

Te indemn sa citesti trilogia 'The Name of the Wind' de Patrick Rothfuss, o serie fantasy/medieval. O carte care e des descrisa ca fiind o unificare a Lord of the Rings cu Harry Potter. You'll like it;).

| hardy1 a răspuns:

American pie