| LoveIsMyDrug a întrebat:

Ati vazut filmul Black Swan? Eu l-am vazut dar NU l-am prea inteles...adica nu stiu exact ce vrea sa "transimta". Imi explicati si mie?

Răspuns Câştigător
| YukikoMaya a răspuns:

Nina si-a dorit foarte mult rolul principal si era in stare sa faca orice ca sa il obtina
dorea sa fie perfecta si din cauza asta se droga si a ajuns sa aiba iluzii
sfarsitul a fost ciudat : s-a enervat foarte tare pe tipa aia si a omorat-o dar de fapt se omorase chiar pe ea
tot a pornit de la obsesia pentru perfectiunewinking
funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| kicsihari23 a răspuns:

La mine e pe lista de asteptari big grin. Dupa trailer pare interesant.