| nocomment_4400 a întrebat:

Pentru cei care au inteles filmul Black Swan imi poate explica si mie cineva ca nu prea am inteles...straight face
e putin aiurea ea era nebuna sau ce?!
va rog sa-mi explicati sa ma lamuresc si eubig grin
multumesc

1 răspuns:
| Daria a răspuns:

E un thriller psihologic, nici eu nu am inteles din prima.Deci Nina e obsedata de perfectiune si vrea sa castige ea toate competiile. Fata aceea,Lilly, asa-zisa ei rivala, e de fapt doar in mintea ei.Nu exista.La sfarsit cand a "omorat-o"pe Lilly s-a omorat pe ea.happySper ca ai inteles cat de cat.winking