| adelina19 a întrebat:

Ati vazut filmul Jumanji?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| TheAce a răspuns:

Film cel putin decent la orice standard de critic de film. Apreciat de generatia tanara de azi cat si de cea tanara de atunci (filmul e din '95, de altfel un an extrem de prolific in cinematografie, a se lua de exemplul 12 Monkeys). Un Robin Williams care nu dezamageste (n-a prea facut-o niciodata) si un scenariu relativ inteligent, categoric peste medie.

| DianaIstratii a răspuns:

Da,l-am vazut mai demult, si mi-a placut mult, daca vrei sa-l vezi sunt sigura ca o sa-ti placa si tie...

| adelina19 explică (pentru DianaIstratii):

Da.l-am vazut. cred ca e filmul copilariei mele. Imi placea mult cand eram mica.