| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul Twilight? Va placut?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu l-am vazut si am vazut si New moon, si urmeaza sa vad si eclipsa. Parerea mea e ca filmele din seria asta sunt ff faine, cu multa actiune care pe mine m-a tinut in suspans. Filmele saunt din ce in ce mai bune pe parcurs, Eclipsa fiind chiar ftft bun, din cate am auzit si am citit. Prietenele mele au fost la cinema si l-au vazut, si mi-au povestit ca chiar merita vazut!
winking

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Da.Am vazut toate partile... singura parte care nu m-a impresionat e New Moon

| Nirvana a răspuns:

Twilight Saga este o serie de carti comerciala. Poveste de dragoste dintre un vampir si o muritoare, care se intalnesc la scoala este deja expirata. De ce autorii astia isi bat atat de tare joc de bautorii de sange inspaimantatori? In mitologie vampirii erau fiinte rele, demonice, inspaimantatoare, nu niste catelusi care se duc la scoala si se indragosteste de o adolescenta cu 100 de ani mai tanara. Ce stie aia la 15 16 ani ai ei despre viata si ce stie un personaj vampir de minim 100 de ani? Am vazut filmele de multe ori, dar nu inteleg ce-i cu atata isterie. Actorii sunt buni, dar replicile sunt stupide. Daca gasesti 2 3 replici inteligente in tot filmul. Dar este un film bun pentru varsta adolescentei, cel putin pe mine una m-au binedispus.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da le-am vazut pe toate 3love struck si sunt extraordinarelove struck

| Nimic special a răspuns:

Daa:X El e super frumos=p~:Xbatting eyelashes.

| RsDeea a răspuns:

Da, foarte mult. Filmele Twilight, New Moon si Eclipsa sunt printre preferatele mele. Le ador.

| Emma a răspuns:

O, da!
Ala film:X

Love edward:X

| alone a răspuns:

Da l-am vazut si mi-a placut mt d tot!

| SelenaGomez1999 a răspuns:

Sunt super misto filmele in 2008 a aparut Twilight, in 2009 New Moon, in 2010 Eclipse si in 2011 Breaking Down in care Bella si Edward se casatoresc si au o fetita pe nume Rennesmee jumatate om jumatate vampir si Bella o sa moara din nu stiu ce cauza si Edward o transforma in vampir...