| girlloveboy a întrebat:

Bunaahappy tot ii aud pe pustii din cartierul meu filmul Twilight ...am vz filmul si mi-a placut ff mult adica am vazut toate partile as vrea sa imi ziceti ce partii din twilight, new moon, eclipsa, zori de zii va placut cel mai mult si dc va place filmul acesta?

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Filmele sunt foarte urate:realizate prost, cu efecte speciale de 2 bani, dialoguri banale si actori inexpresivi.
Iti recomand sa citesti cartile.Sunt mult mai interesante si mai frumoase.Actiunea e prezentata mult mai pe larg, iar evenimentele chiar te tin in suspans. Mie mi-au placut cartile.Prima parte mi s-a parut cea mai frumoasa si cea mai bine realizata.

| BlueHusky a răspuns:

Prima parte. Sfat : citeste cartea!