| Myuu a întrebat:

Cui i-a placut filmul Eclipse, Twilight?

Răspuns Câştigător
| OMarmotaO a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest ramaii la desenele de pe dinsey si lasa filmele ca nu-s pentru tine ai priceput? si inca ceva,, dragut-o'' daca ti-e nu ti-a placut pastreazati parerile proaste pentru tine ce daca are poza cu bella si edward, ai vreo problema cu asta? vezi-ti de disney-ul tau...in continuare si de hanah montana! bye bye pup totii fanii twilightkiss

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laura23 a răspuns:

Filmul meu preferat :X:X Edward e asa de romantic si de irezistibil :X

| Mjdolhfi a răspuns:

Il ador:X

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Mie, il ador e asa de frumos.

| Parisblue a răspuns:

Cui nu i-a plct?laughing. e prea bestiall>love struck

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Mie imi place de 10000000000000000000000000000000000 de ori e tare mai ales bella

| Puffy_1082 a răspuns:

Mie mi-a placut:X a fost bestial filmul

| CuteGirl a răspuns:

Desi nu sunt fana,
am citit cartile si am vazut si filmele... so, catile sunt mai bune, dar mi-a placut Eclipse...happy

| livia_twilight a răspuns:

Nu mi-a placut aproape de loc...filmul nu se compara cu cartea

| iuliaandreea a răspuns:

Mi-e mi-a placut a fost superb, abia astept sa-l vad si pe ultimul...

| ZxPoox a răspuns:

Eu am citit si cartea si am vazut si filmul de multe ori...si nu ma mai satur de elbig grin

ador filmul:X:X:X

| 9999azucena9999 a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult cartea, dar e acceptabil si filmul. Oricum oricui recomand cartile.

| Zulicious a răspuns:

Cel mai tare! la fel si celelalte

| valycraciun_7669 a răspuns:

Este filumul meu prefereat...il ador:X

| valycraciun_7669 a răspuns:

Este filumul meu prefereat...il ador:X

| knnight a răspuns:

Mie mi-a placut ff multlove struck...am avut de invatat din acest film!

| DarkSunshiine a răspuns:

Mia placa la nebunie dar abia astept ultima seria.Aia e cea mai tarebig grin

| Roxytza a răspuns:

Filmul e cel mai tarelove struck mai tare ca cartea.

| madalina97_7913 a răspuns:

Este superb. de abia ast s-al vad pe ultimul.

| Ella995 a răspuns:

Sigur, tuturor fanilor Twilighthappy
Mie mi-au placut cele 3 filme care au aparut pana acum, dar raman la ideea ca sunt mai bune cartilehappy

| Lavynyu a răspuns:

Miehappy

| Meeeeee a răspuns:

Mie mi-a placut mult da cel mai mult mi-a placut de jacob big grin

| Mozambic19 a răspuns:

Mie nu mi-a placut deloc e ingrozitor ...nu stiu ce vedeti toti la el:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awesome!

| Ady_5089 a răspuns:

Mie e misto

| IoanaIoana23 a răspuns:

Eu le-am vazut pe toate 3 filmele si cred ca cel mai frumos a fost ultimul pentru ca Jacob a sarutato in sfarsit pe Bella.