| FlowerRoseRose a întrebat:

Ati vazut Frozen (Regatul de gheata)? Pareri :*

7 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Da, l-am vazut, ce-i drept nu la o rezolutie foarte buna, dar am inteles despre ce este vorba oricum. Este foarte frumos, si ar putea fi o lectie buna de iubire si pentru cei mici si pentru cei mari. Adica eu am plans, d-apoi aia mici sigur se vor distra. Este personajul Olaf care il insufleteste Elsa, asadar el face tot acolo in animatie, si mai ales melodiile pe care le canta fiecare, cea mai reusita fiind "Let it Go". Eu una am fost surprinsa ce frumos au putut sa o "imbrace" pe asa zisa Elsa din film. Nota zece cu felicitari!

| KatlynKim a răspuns:

Da. Eu nu voiam sa ma uit dar a insistat vara mea mai mica si pana la urma am acceptatlaughing Mi s-a parut dragut si amuzant. E o animatie reusita happy

| FlowerRoseRose explică:

Acum... ce credeti despre Hans?

| narciosromantiber a răspuns:

L-am vazut de 2 ori si cred ca o mai fac o data happy M-am uitat impreuna cu sora mea mai mica si mi-a placut si mie happy

| narciosromantiber a răspuns:

Ar fi super o partea a2a.

| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

M-am uitat. big grin A FOST SUPER! A avut un final fericit! happy

| fergierikerikomike a răspuns:

Buna, eu am vazut filmul la cinema in 3Dsi era fain, mi-a placut la nebunie filmul o sa dau filmului acesta nota 10 sau 100! E o poveste foarte frumoasa si emotionanta! Pupici!