| qwqwwwq a întrebat:

cand (in ce zi) apare in cluj in mall la cinema 3D Frozen regatul de gheata? fundita

3 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro/ cel mai usor mod de a verifica un film, cand este, la ce ora si ce pret are

| Edimbc a răspuns:

A aparut deja si uitate pe http://www.cinemacity.ro/ la program>cluj iulius/cluj polus si acolo te uiti in ce data si la ce ora este.
Sper ca te-am ajutat si si inteles cum sa faci dar totusi unele intrebari de pe site-ul acestea sunt destul de tampite, sa stii ca exista si Google nu doar TPU si poti cauta si acolo in plus e mult mai rapid dar faci cum vrei tu.

| qwqwwwq explică (pentru Edimbc):

Fac ce vreau ai inteles?