| LisaJulie a întrebat:

Ați văzut trailer-ul de la,, House of the Dragon" sezonul 2? Credeți ca în sezonul asta moare Rheynera? Oare vor arata pe ecran moartea ei? Ce părere aveți?

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu moare în sezonul ăsta 100%. Trebuie să se întâmple multe până atunci și nu au cum în câteva episoade.
Da, trebuie să arate, sper să arate tot, cum se măcelăresc dragonii între ei, tot.Mie personal nu prea îmi pasă de ea, e cam proastă pentru gustul meu, deși într-adevăr, tronul era de drept al ei. Mie îmi pasă mai mult de Aemond, chiar și Aegon e amuzant în prostia lui, iar Haelena e cred cel mai inocent personaj și totuși foarte sinistră. Sunt mai interesanți ei.