| psploader a întrebat:

Auziti, care stie cum as putea sa scap de chestiile alea de la MEGAVIDEO de 72 de minute, asteapta 60 de minute. Va rog, funda la cel care merge.

5 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Eu am ip dinamic de la rds. dau disconnect la internet si apoi connect. se schimba ip-ul si pot sa ma uit in continuare.

| psploader explică (pentru Archangells):

Si cum pot face si eu rost de ip dinamic asta? Merge si pe router?

| ilincannah a răspuns:

Nu stiu sigur, incearca daca ai mozilla cu acest plugin https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/foxtor/

| 4ndr3x a răspuns:

Salut~ cel mai simplu mod este (in caz ca ai modem.==IP routabil) Off dupa care On acestuia si poti rula in continuare filmul. Sper sa iti fiu de folos!

| TheWheel a răspuns:

Downloadeaza Cacaoweb. Acolo bagi linkul de la megavideo si poti sa te uiti cat vrei.