| adellina a întrebat:

De ce mereu cand vad un film pe Lacinema.net la MEGAVIDEO dupa jumatate de ora se intrerupe si imi zice sa mai astept vreo 40 de minute pana il voi putea vedea in continuaresad? Imi trebuie cumva un program ca sa nu se mai intample asta?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu exista niciun program dar exista trucurihee hee, de exemplu deschizi filmul si il pui pana la 30 de min de exemplu, apoi la 30 de min il pui pe pauza, il bagi in bara si intri iar tot pe filmul acela si il pui de la 30 in sus, cand se termina 30 de min, il vizionezi in cealalta pagina, sau poti sa scoti cablul de la net si sa il bagi inapoi asa se sterge ip-ul si il poti vedea in continuare.

| adellina explică:

Nu merge asa.am incercat de multe oriwinking... pot sa ii dau si restart si degeabacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie chestia asta de multe ori doar ca aveam un virus si nu mi-am dat seama de la inceput. dar este simplu sa-l depistezi inca eu la 10ani am reusit sa depistez acel virus singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai mozila firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie program pentru ca unele fileme fac asa nu toate ca si mie mi se intampla asa si nu imi place