| Robert160 a întrebat:

Aveți idee cum se cheamă un serial care a fost la happy (euforia): ei, tatal si fiul locuiau intr-un oraș mic, tatăl era doctor, fiul licean, si aveau mici povesti prin care treceau zilnic.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poate...Everwood (2002)
https://www.cinemagia.ro/filme/everwood-o-noua-viata-12473/

| Robert160 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc mult. Cum l-ai găsit?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu multă plăcere! Nu l-am găsit prea greu, am văzut ceva din sez.1 și..nu eram chiar sigură. Oricum dacă vei vrea să-l vizionezi din nou si nu-l găsești online, te pot ajuta cu link-ul de la sez.1, pentru că încă îl mai am, dar...nu este tradus.Îmi spui și ți-l trimit în privat.
P.S.Mulțumesc pentru fundă.