| paty00 a întrebat:

Aveti idee unde pot gasi seriale mai vechi gen 1970-1980? De preferat un site online unde sa pot viziona gratuit?

4 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Stan si bran ce zici e buna? uite aici site-ul http://gura-satului.ucoz.com cauta-l acolo

| macgyver a răspuns:

Da, as avea un site unde se afla filme chiar mai vechi... Charlie Chaplin... www.allmapamond.com

| Mdiidn a răspuns:

Www.divixonline.biz Aici este un film Forrest Gump e un film de 2 ore si merita vazut imi dau lacrimile uite-te la el.