| aditimus a întrebat:

Aveti o idee de scurt metraj?
Neaparat sa fie dupa cazuri reale ca sa aiba un impact.

Răspuns Câştigător
| JulyDreams a răspuns:

Cauta pe YT canalul MinuteVideos si or sa-ti vina idei

8 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pe mine m-ar interesa in mod deosebit daca ai reusi sa surprinzi ceva pe cerul noptii ce altii nu vad ca dorm.Cand voi avea concediu si va fi vara chiar o sa stau o data intre orele 1-3 noaptea pe balcon poate vad ceva interesant.Alta idee ar fi sa surprinzi acte de caritate cum oamenii ajuta voluntar pe altii aflati la necaz sau cum se pot salva padurile de defrisari, pentru ca e ceva revoltator cit se taie si se exporta si acum.

| aumih16 a răspuns:

Esti regizor ceva! banuiesc ca de asta te intereseaza! filme nu se mai fac cum se faceau!

| aditimus explică (pentru aumih16):

Regizor, suna bine, sunt cameraman si fotograf.

| aumih16 a răspuns (pentru aditimus):

Am inteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am.da ideile astea costa bani, nu-s gratis.

| Usgs a răspuns:

Alcool adolescenti