| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Blair va fi cu Dan? :O (gossip girl)

Răspuns Câştigător
| MaddieXwi a răspuns:

Dada, va fi cu Dan.dar se intampla multe chestii interesante..merita sa savurezi fiecare episod in parte :*

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru MaddieXwi):

Si se va impaca apoi din nou cu chuck? nu vreau sa-i mai vad despartiti sad vreau ca ei doi sa se marite love struck

| MaddieXwi a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Pai, e ciudata povestea dintre Dan si Blair. Si cu Chuck va fi si mai interesant. de aceea iti ziceam ca merita sa il savurezi :*. Oricum, in octombrie pana la urmatorul sezon..Blair nu va fi cu Chuck..nu inca big grin

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru MaddieXwi):

Oare o sa se marite in sezonul 6 thinking

| MaddieXwi a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Eu asa sper, pentru ca inca nu m-am obisnuit cu ideea Dan si Blair. Blair..the princess si Dan..baiatul simplu, normal happy. Sper si eu sa fie ceva intre B si C. big grin din nou.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru MaddieXwi):

Tu la ce sezon esti? happy

| MaddieXwi a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Eu l-am terminat, astept sa inceapa ultimul sezon. care va incepe abia in octombrie :d. Incearca si Pretty Little Liars big grin

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru MaddieXwi):

Voi incercawinking Multumesc:*

| MaddieXwi a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Cu placere :*

9 răspunsuri:
| EffieStone a răspuns:

Din parcate va fi cu el(