| oliviaaa a întrebat:

Bua cine stie filmuri cu dansuri adica ca filmul in care actorii danseaza si tema filmului este dansul va rog spuneti-mi varoooogg o sa dau si funda

Răspuns Câştigător
| BounceOne a răspuns:

Step up 1, 2, 3,You got served 1, Breakin' 1, 2, Save The Last Dance, Stomp The Yard, Beat street...si multe altele pe care nu mi le mai amintesc big grin

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

High Scool Musical toate
serialu Shake it up
si acum pe protv serialu pariu cu viata ii super fain si cum a zis si vesnic ii filmu dirty dancing l-am vazat si ii destul de fain fundita puppy dog eyes

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Dirty Dancing, asa se numeste filmul, si tema lui e dansul!winking

Funda?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat