| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Bun deci, pe Diva Universal era un film cu un tip foarte periculos dupa care s-a indregostit o pustoaica f bogata, si i-a dat nu stiu ce cod de scuritate de la casa ei si cand s-a despartit de el a venit cu mai multi prieteni si ia atacat familia si pana la urma a venit politia. L-ati vazut? V-a placut? Cum se cheama? funda!

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cred că te referi la Fear(1996),cu Mark Wahlberg şi Reese Witherspoon-Frica, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=U24JUC_04mc numai că a fost pe Antena 1..