| marrr a întrebat:

Hey! Am vazut mai demult un film cu o pisica si doi caini ce se hotarasc sa plece de acasa, intrucat credeau ca familia lor s-a mutat in alt oras, dar plecase doar intr-o vacantathinking Stiu ca raman cainii blocati intr-o padure, unde gasesc o fetita si o salveaza si ii gaseste politia.
Desi intr-o secventa cainele cel batran este pe moarte, pana la urma cei doi caini si pisica ajung la familia care ii ingrijeste, iar cainele batran (al baietelului) apare ca prin minune, chiar daca arata clar ca era pe moarte intr-o groapabatting eyelashes.
Cine stie cum se cheama? Va rog frumos sa-mi spuneti; nu retin niciun nume din acel filmthinking Multumesc!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Homeward Bound-The Incredible Journey-Călătoria- http://www.cinemagia.ro/......oria-2492/ Filmul e minunat, mor după ei, mai ales Sassy, pisica, e bestială! Există şi partea a doua, Homeward Bound Lost In San Francisco.

1 răspuns:
| maria ;x a răspuns:

Pe acel caine il cheama Shadow si nu mai stiu restul kiss