| nitromonkey88 a întrebat:

Bun, deci sunt la un prieten si vrem sa ne uitam la un film. Stie cineva unul horror foarte bun, gen sa te sperii de multe ori, sa stai cu sufletul la gura. Dau funda celui mai ok film.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Bye Bye Man (2017),The Eyes Of My Mother (2016),Thir 13en Ghosts (2001)

4 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

Conjunring 2

| MihaelG a răspuns:

Nu ştiu dacă vă voi fii de folos dar imi spun si eu parerea si va dau un sfat :incercati pavilionul, am auxit ca e urat rau de tot, acum nu stiu vedeti voi, sper ca v-am ajutat! Fundalaughing

| TroubleInParadise a răspuns:

Conjuring si chucky laughing)

| Zorok a răspuns:

Sister love me
laughing)))))))))))