| notyourbusiness23 a întrebat:

:3
Tot umbla pe Protv o reclama cu filmul Wolverine :3 [Ma rog, reclama aia apare cu mai multe reclame deodata ceva cu al 7 lea simt si filmul asta s-ar incrada la "Filmul pro] ] si am as vrea sa stiu daca s-a difuzat sau daca se va difuza pe protv? >:
Fundaa. happy

2 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Ai calculator presupun, avand in vedere ca intrii pe TPU.

Nu stiu daca da pe protv, dar pe net il gasesti, si eu l-am vazut. Plus-nu sunt reclamele care tin 2 ore din film!

Vizionare placuta

| notyourbusiness23 explică (pentru Juiceee):

Stiu ca il pot sa il vad pe Net, dar mehh, se gaseste ceva care sa imi distraga atentia de la vizionare. Am incercat sa il vad si pe telefon toate bune si frumoase pana cand se pierdea semnalul si filmul se intrerupea -_- Mersi oricum happy