| expertu07 a întrebat:

Buna!

A fost aseara (duminica, 22 Ianuarie, 2012) un film pe Prima tv, in program scrie 22.00,, Scoala de bune maniere,, apoi 23.30,, 100 milioane I.Hr.,,, dar dupa scoala de bune maniere a inceput alt film iar dupa el a inceput 100 milioane I.Hr., a fost un film frumos, mi-a placut foarte mult dar nu stiu cum ii zice

Daca ati vazut filmul spuneti-mi si mie numele pls

Răspuns Câştigător
| CreatzA_3718 a răspuns:

Hey am vazut si eu filmu si ai dreptate e super fain:X Filmul se numeste "indragostit ca la 16 ani" sau "down to you" daca ai fost atenta asa se numea si cartea care ia daruito ea lu Al mai pe la finalhee hee

| expertu07 explică (pentru CreatzA_3718):

Asta este, mersi mult, si eu ma gandeam azi dimineata sa caut dupa numele carti pe care ia daruito dar nu mi-am adus aminte, chiar mi-a placut acest film si as fi fost un pic trist daca nu aflam numelebig grin mersiiiiiikisskisskiss:X:X:X

5 răspunsuri:
| herbals a răspuns:

Cu lumea-n cap?
vezi pe youtube poate este acesta

| expertu07 explică:

Filmul se numeste,, Down to you,, Mersi Creata_3718

| Gabriel_Micutaru_1994 a răspuns:

De dimineata caut si eu filmul asta. in programul tv nu a aparut niciun film. cu lumea-n cap e mai mult o emisiune.