| Elln a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film in care era vorba de doua surori care erau gemene. Fiecare dintre ele avea familia ei, una avand o fetita si una un baietel. Nu mai stiu exact ce se intamplase dar stiu ca baieteluyl a murit, iar mama sa pentru a-l readuce la viata construise o casuta identica cu casa in care locuia sora ei si prin spiritul fetitei voia sa il readuca la viata.De aceea spiritul beietelului o impingea pe fetita sa se omoare.Desi se arunca de pe acoperis, fetita este salvata prin fratiorii ei care se nasc in ultima clipa.
Nu stiu daca am explicat foarte bine, dar cine l-a vazut sigur isi da seama.Va rog mult de tot ajutati-ma! :* Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Aurora_7422 a răspuns:

Sall...Este vorba despre filmul ``Haunting Sarah``. sper sa-ti fie de ajutor raspunsul.

1 răspuns:
| Elln explică:

Multumesc mult Aurora >:d<