| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film cu o mama si o fata care nu prea se intelegeau si mama avea niste viziuni cu fata cand aceasta dispare si sare intr-o mare de pe o stanga si in final o gaseste iar fata se intoarce acasa si mama ramane blocata acolo si cand vine acasa o vede pe fata cum il isi imbratiseaza tatal dar pe ea nu o aude nimeni

si un alt film este cu 2 surori gemene una din ele are un baiat si cealalta avusese o fetita dar o calcase masina si baietelul comunica cu fantoma fetitei

stiti cum se numesc filmele?
le-am vazut de foarte mult timp si nu imi mai amintesc...

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Viziuni Intunecate este primul.
Al doilea nu-l stiu.

| mistikk a răspuns:

Despre primul film da stiu l-am vazut acum mult timp era vorba despre acea stanca tin minte si niste oi care se aruncau dupa stanca aia si @manowar1 nu se numeste silent hill era tradus Intunericul dar l`am cautat si nu l-am gasit sub denumirea asta si eu as vrea sa stiu care este adevaratul nume daca il gasesc te anunt

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Cred ca stiu primul film.era si cu o fantoma a fetei.si toti o cautau.sau ceva de genu'?

| manowar1 a răspuns:

Primul film esta silent hill.al doilea nu stiu.

| LiveYourLife a răspuns (pentru manowar1):

Nu este Silent Hill...

| Ramona_Igna_1993 a răspuns:

Al doilea film se numește Haunting Sarah (2005)