| Hyunakim a întrebat:

Acum cativa ani buni am vazut un film horror, insa nu mai stiu cum se numea. In principiu, actiunea se baza pe poze care anticipau modul in care unele personaje vor muri, fiind prezenta o linie alba.
Ce mai tin minte exact, este un barbat care se fotografiaza in oglinda iar linia se afla la gatul sau, murind mai tarziu.
Sau intr-o noapte ploioasa, cand un barbat este ucis in fata unei biserici de o cruce ce-i strapunge corpul.
Aveti idee care ar putea fi filmul?

2 răspunsuri:
| kakolukia a răspuns:

Poate Shutter? nu imi mai aduc aminte exact