| 0234 a întrebat:

Am vazut un caz acum ceva timp, un barbat si-a luat viata punandu-si gatul pe linia de tren iar un tren accelerat pur si simplu l-a decapitat...nu stiu cum vi se pare voua dar mie mi se pare un gest straniu de a ti lua zilele in afara de faptul ca s a sinucis dar modul in care a facut-o e horror..Chiar sunt curios si ma tot intreb: oare ce a simtit omul ala in momentul ala? l-a durut atunci cand roata grea de tren a patruns pe gatul lui? A constientizat ca moare? Va astept cu pareri sincere. Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Trenul are o viteza destul de mare, deci l-a ucis pe loc, nu prea a simtit mare lucru. Un ochii privitorului intr-adevar e ceva horror dar el a avut o moarte usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a mai apucat sa simta. Dar ador scenele de genul asta. Dar numai daca se sinucid oameni prosti. In rest, chiar e tragic, macabru, sa-ti iei viata asa...

Roata aia de tren in viteza actioneaza ca o sabie laser...

| popavlad3 a răspuns:

Da, a simtit. E foarte dureros sa fi taiat de roata trenului. E un mod de sinucidere foarte ingrozitor. Am vazut pe net ca in Romania multi barbati si-au pus capul pe sina de tren iar trenul le-a taiat capul. Astia care se sinucid au probleme la cap. Trebuie mult curaj sa faci asa ceva. Mai bine mori inecat decat sa te omori pe sina...E ingrozitor sa vezi un om fara cap, te ia fiorii si groaza
Si eu am vrut sa fac asta, dar mi-a fost frica.