| DianaBCG a întrebat:

Buna!

Acum ceva timp, a fost pe PRO TV un film cu un negru intr-o inchisoare pe undeva in Siberia parca sau oricum ceva zona friguroasa.
Respectivul fusese pedepsit sa stea afara in frig, el fiind de prin Africa sau ceva de gen, nu era obisnuit cu frigul, iar prietenii lui din inchisoare se furisau noaptea sa-i tot dea, ba o caciula, ba o haina.
E destul de vechi.
Are cineva idee despre ce film e vorba?

3 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Undisputed 2: Last man standing

| Simpatic a răspuns (pentru timidu89):

Si eu m-am gandit la Undisputed nu te mint!
insa nu imi amintesc faza cu lasatul in frig de aceea nu am scris!
in orice caz 2 maestri ai artelor martiale acolo : Michael Jai White si bineinteles taticul lor Scott Adkins-cel care face multi maestri chinezi si japonezi de arte martiale invidiosi prin cate stiluri de arte martiale cunoaste si a asimilat...omul practic este un luptator MMA dinainte sa se fi inventat conceptulwinking

| timidu89 a răspuns (pentru Simpatic):

Parca ii mai spune ice man-ultimul meci