| Ilinca a întrebat:

Am destul de multe filme (pe DVD-uri) si as dori un program (de preferabil free) in care sa scriu ce filme am, pentru a nu le mai descarca inca o data iar atunci cand caut un film in lista, sa il gasesc usor, dupa denumire. Sper ca m-am facut inteleasa. Aveti vreo idee despre astfel de programe?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu-ți trebuie program special pentru așa ceva. Fă-ți o listă în Word sau Notepad și gata. Când vrei să cauți un anume film din listă tastezi Ctrl+F și o să apară unealta de căutare.

| Gizăz a răspuns:

Ce am recomandat eu face treaba foarte bine, simplu și practic. Dacă tu vrei fițe și briz-brizuri e treaba ta.tongue

| Ilinca explică:

As vrea un program mai profesionist ca sa fac asta big grin E cam "plictisitor" in Word sau Notepad

| EdY_8303 a răspuns:

Poti incerca nero start smart e cel mai bun si usor de folosit