| Joker a întrebat:

Buna tuturor si TPU :*,as dori si eu sa stiu daca stie cineva cum se numeste documentarul care a fost difuzat la tv pe diferite programe si acum este difuzat pe Transilvania look (cei care aveti acest program pe tv)? este despre filme si actori de la Hollywood in oridine alfabetica si cred ca este englezesc deoarece cea care vorbeste pe fundal are accent de englezoaica,si stiu ca a mai fost difuzat de-a lungul timpului si pe euforia sau romantica Sper sa ma puteti ajuta pentru ca imi place la nebunie acel documentar si de nu ma puteti ajuta, daca imi puteti recomanda alte documentare in genul celui descris de mine (despre Hollywood, actori, filme) v-as fii super mega ultra recunoscatoare:*.Sau macar spuneti-mi cum sa scriu pe google sa gasesc astfel de documentare sa nu credeti ca cer dar eu nu m-am straduit sa caut. Oricum m-ati ajuta e bine-venit pentru ca imi doresc sa vad niste documentare de acest gen fiindca la tv nu le prea prindhee hee



Pupicei, o vara splendida va doresc si RACOROASA si va multumesc anticipat pentru ajutorul pe care mi-l veti oferi:*



P.S.:Si clar fundita celui care o v-a merita:*:*:*