| Alasia a întrebat:

Am doar o intrebare scurta pentru cunoscatorii Inuyasha. Ce numar au episoadele in care incepe relatia cu Kagome? am cautat peste tot si nu am gasit. trebuie sa fie undeva printre alea dublate in engleza dar nu stiu care. In care devine iarasi om... pentru un timp... stiti cumva?big grin

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Kagome ramane cu Inuyasha, iar asta se intampla in ultimul episod din ultima serie din Inuyasha si anume The Final Act.