| Alexandra_3484 a întrebat:

Intrebare pentru fanii Inuyashahee hee. In ce episod se vor saruta Inuyasha cu Kagome?

Răspuns Câştigător
| stefy_8347 a răspuns:

Se saruta in filmul "Inuyasha Actul Final" episodul 26(adcia ultimul episod din inuyasha actul final) si iti dau site sa te uiti ca sa vezi http://desene-animate.rascuplans.ro/inuyasha-the-final-act-episodul-26/

7 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Nu stiu, nu sunt fana. happy

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Da! se saruta in al doilea film dar se mai saruta si in ultimul ep din the final act

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In al doilea film se saruta cand Inuyasha e pe fcale sa devina demon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... in al 2-lea film se saruta pentru prima data cica tongue
big grin

| Qphantom a răspuns:

Hey, cei doi au "the first kiss" in episodul 26 al seriei Inuyasha:The Final Act.
Acestia au mai facut-o si in al doilea film, The castle beyond the looking glass.Desi filmul a aparut dupa episodul 26, luand in considerare story line-ul, primul sarut a fost in cel de al doilea film, al doilea a fost dupa ce l-au invins pe Naraku, in episodul 26.

| natsumi346 a răspuns:

Ultimul episod din inuyasha act final cand se intampla ca sango si miroku sa ai va copiii multi

| maryanas a răspuns:

166 ori in 167