| Pokahontas a întrebat:

am inceput acum o luna sa ma uit la un serial care se numeste The 100 si am ajuns la sezonu 4 episodu 4 imi spune cineva cand apare ep 5

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A apărut ep.5 pe 2 martie, la noi.Caută-l! Iar ep.6 va apărea pe 9 martie 2017
http://www.imdb.com/title/tt2661044/episodes?season=4&ref_=tt_eps_sn_4

| Pokahontas explică (pentru faramatania):

Buna poti te rog sa imi zici cand apare episodu 7 din the 100 sezonu 4

| faramatania a răspuns (pentru Pokahontas):

Bună! Nu știu când apare ep.7, oricum eu aștept ep.6 care n-a apărut nici acesta.Vom vedea pe 15 Martie 2017 ce-i cu această dată care anuntă două ep.6/7.Deci mai sunt câteva zile si ne vom lămuri.

| faramatania a răspuns (pentru Pokahontas):

Nu este ep.6 acela, este 5 (The Tinder Box). Este o eroare că au afișat ep.6.Eu le-am văzut pe toate și știu ce spun.Ep.6 (We Will Rise) n-a apărut încă.Vom vedea ce se-ntâmplă pe data de 15 martie. Oricum nu mai e mult.

| Pokahontas explică (pentru faramatania):

A ok mersi mult

| faramatania a răspuns (pentru Pokahontas):

Cu plăcere.

6 răspunsuri:
Întrebări recente