| truecolor12 a întrebat:

.am inceput sa ma uit la Supernatural si vreau sa va intreb daca pe parcursul tuturor sezoanelor vor fi invitati speciali(vedete) care sa apara in episoade. Daca da cine?

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Apar Titus Welliver si Mitch Pileggi.Amandoi au jucat intr-un alt serial numit "Sons of Anarchy".
Apare Alexander Gould din serialul "Weeds"
Apare Paris Hilton.
Apare Dj Qualls care a jucat in cateva filme.

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Actorii care vor aparea in urmatoarele sezoane sunt: Misha Collins (Castiel), Jim Beaver(Bobby), Julie Benz(Layla) si Crowley(Mark Sheppard)