| lorant101010 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca fata pe care o invitati in oras va refuza ce faceti?

9 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca se merita, continui intr-o maniera din care sa nu exagerez, sa insist, sau imi vad in continuare de treaba.

soothe
| soothe a răspuns:

O intrebi cand este libera sa iasa cu tine in oras. Daca te evita, trebuie sa mai ai rabdare sa isi dea seama cine esti.
In plus, eu am invatat in viata ca nu uneori pot sa ma insel (adica sa nu am dreptate) si uneori sa pierzi.
Daca o iubesti intr-adevar, o astepti mai multa vreme (cat este nevoie) si continui sa te porti frumos cu ea (sa devina un obicei).

| cretzufinish a răspuns:

Afla motivele. Eventual o inviti si altadata. Daca te refuza si a doua oara inseamna ca nu vrea sa iasa cu tine. Nu trage concluziile dupa prima incercare. Fii perseverent, ca poate are motiv intemeiat. Afla!

| eu_9968 a răspuns:

I-as da in gurarolling on the floor

| Licurici_4986 a răspuns:

O lasi ...si cauti alta! mare smecherie...

| matadoru a răspuns:

Pai depinde... poate ea chiar are un motiv intemeiat si de aceea te refuza invitatia. Dar se poate ca ei sa nu ii placa compania. Cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu ea, fata in fata si asa lucrurile se pot lamuri.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lasi in pace, si pleci de langa ea. daca insisti, se poate sa iasa urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O oblig sa mi-a suga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steluta vrei si eshi cu mine azi in oras?